ART / Lithographs / Litograph in colors 11698024
nr 1169 8024
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sweden. Signed and numbered 117/310, Svanar i vinterlandskap, subject: 40x56, fuktskador på passepartout.
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 117/310, Svanar i vinterlandskap, motivet: 40x56
Condition: fuktskador på passepartout
Gunnar Brusewitz, Swedish painter, born 1924, dead 2004.
SEK 100
Monday Mars 19 2018
at 18:02:21
19/3 09:08:03
Gunnar Brusewitz
Read more about Gunnar Brusewitz