ART / Lithographs / Litograph in colors 14045467
nr 1404 5467
LITOGRAPH IN COLORS
Lasse Wahlberg, 4 pcs. Signed, numbered 200-upplaga, sheet: 62x75, oramade lösa blad,
Lasse Wahlberg, 4 st. Signerad, numrerad 200-upplaga, bladets mått: 62x75, oramade lösa blad
SEK 100
Monday June 21 2021
at 20:05:09
16/6 13:46:48