KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14408511

nr 1440 8511

Wieslawa Kwiatkowska

(1925-2011), Polen

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 59x49, yttermått inklusive ram: 73x63 cm

Kondition: slitage

Wieslawa Kwiatkowska, bildkonstnär född 1925, död 2011.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 20 december 2021
kl 18:21:35

Wieslawa Kwiatkowska

Läs mer om Wieslawa Kwiatkowska