KONST / Litografier / Färglitografi 12892484
nr 1289 2484
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 287/410. Motivet: 37x46 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:39:02
18/11 20:16:22