KONST / Litografier / Färglitografi 13899597

nr 1389 9597

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 63/100. Motivet: 70x50, yttermått inklusive ram: 89x68 cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 5 april 2021
kl 20:33:55

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström