KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213285

nr 1221 3285

Oidentifierad konstnär. Signerad Stackelberg, Porträtt av Justitierådet N W Stråle af Ekna, 1800-tal. Olja på duk, 66x54

Kondition: skadad duk

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 december 2018
kl 20:30:51

3/12 07:45:20 1      Vinnande bud