KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213285
nr 1221 3285
Oidentifierad konstnär. Signerad Stackelberg, Porträtt av Justitierådet N W Stråle af Ekna, 1800-tal. Olja på duk, 66x54
Kondition: skadad duk
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:30:51
3/12 07:45:20