KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848254

nr 1284 8254

Stefan Brandt, Fåglar, signerad. - 91. Olja på duk, 76x100 cm

Utrop:

600 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:29:50