KONST / Litografier / Färglitografi 13956734
nr 1395 6734
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 16/30, daterad -86, bladets mått: 40x50, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:54:07
30/4 07:25:28
100 kr
3/5 17:41:32
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner