KONST / Litografier / Grafiska blad 15502052
nr 1550 2052
Kristina Anshelm
(f. 1942), Sverige
Grafiska blad, 3 st, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet. Eva Holmér Edling (f. 1942), Sverige. Eva Zettervall (f. 1941), Sverige. Signerade och numrerade. Längd: 50,5x39,5 cm
Kristina Anshelm, svensk grafiker och målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:52:41
23/6 13:51:57
Kristina Anshelm
Läs mer om Kristina Anshelm