MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dekorelement 10558010

nr 1055 8010

Dekorelement

2 pcs, 60x28 ca,

2 st, 60x28 ca

Condition: slitage, skador

1500

SEK 700

Monday September 12 2016
at 20:15:08