ART / Oil paintings / Oil painting 13207059

nr 1320 7059

OIL PAINTING

unidentified artist. Landskap med kor & Väderkvarnar. Oil on canvas, 29x58,

Oidentifierad konstnär. Landskap med kor & Väderkvarnar. Ej signerad. Olja på duk, 29x58 cm

Yes

600

SEK 600

Monday April 20 2020
at 20:52:31