KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17113244

nr 1711 3244

Hugo Öfverström (1900-1973), Sverige. Signerad, fiskeläge. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 48x57 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 juni 2025
kl 19:25:39