ART / Lithographs / Litograph in colors 16185304
nr 1618 5304
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Föräldrar med barnvagn. Signerad HC, dated -87, Image dimensions: 44x39, sheet: 61, 5x55, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Föräldrar med barnvagn. Signerad HC, daterad -87, bildmått: 44x39, bladets mått: 61,5x55, oramat löst blad
Berndt Wennström, born 1945 in Stockholm, Swedish painter and graphic artist.
SEK 100
Monday May 6 2024
at 20:54:46
5/5 12:19:12
Berndt Wennström
Read more about Berndt Wennström