KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17513027
nr 1751 3027
Claire View
(f. 1957), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerade, daterade 2018, ansikten, Olja på duk, yttermått inklusive ram: 38x32,37x29
Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.
måndag 15 december 2025
kl 20:11:25
Claire View
Läs mer om Claire View