ART / Lithographs / Graphic art 11389355
nr 1138 9355
Catrine Näsmark
(f. 1970), Sverige
Catrine Näsmark (b. 1970), 18/99, sheet: 45x45,
GRAPHIC ART, Catrine Näsmark (f. 1970), 18/99, bladets mått: 45x45
300
SEK 100
Monday October 23 2017
at 19:52:00
23/10 18:54:26
Catrine Näsmark
Catrine Näsmark, svensk bildkonstnär och scenograf född 1970.
Read more about Catrine Näsmark