ART / Lithographs / Litograph in colors 14634137
nr 1463 4137
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
C Göran Karlsson (b. 1944), Sweden. Signerad CGK, numbered 91/310. Litograph in colors, Image dimensions: 38x28 cm, outer dimensions including frame: 56x45 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad CGK, numrerad 91/310. Färglitografi, bildmått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 56x45 cm
C Göran Karlsson, born 1944, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
1000
SEK 1100
Monday April 25 2022
at 18:33:36
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr
1.000 kr
- Thema-auction
Apr 25
Read more about Grafik
C Göran Karlsson
Read more about C Göran Karlsson