KONST / Litografier / Färglitografi 17155093
nr 1715 5093
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Motiv mot Söder. Signerad, numrerad 313/360, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 34x46 cm, yttermått inklusive ram: 46x59 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 18:03:39
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant