KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613049

nr 1461 3049

Anders Sköld

(f. 1968), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1993, yttermått inklusive ram: 91x118 cm

Anders Sköld, svensk bildkonstnär född 1968.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 18 april 2022
kl 19:34:03

Anders Sköld

Läs mer om Anders Sköld