FURNITURE / Chairs and Stools / Bern-stolen 12199088

nr 1219 9088

Bern-stolen

4 pcs, design: Uno Åhrén, 1930s, painted, wear.

4 st, design: Uno Åhrén, 30-tal, Bemålade

Condition: slitage

700

SEK 1500

Monday November 26 2018
at 20:17:41