KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17113291
nr 1711 3291
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Etsning, Stockholmsmsmotiv. Signerad, numrerad 64/200, daterad -44. Bildmått: 23x32 cm, yttermått inklusive ram: 38x48 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:13:25
30/6 17:49:55
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw