KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17113291

nr 1711 3291

Bertram Schmiterlöw

(1920-2002), Sverige

Etsning, Stockholmsmsmotiv. Signerad, numrerad 64/200, daterad -44. Bildmått: 23x32 cm, yttermått inklusive ram: 38x48 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 juni 2025
kl 20:13:25

30/6 17:49:55 1      Vinnande bud

Bertram Schmiterlöw

Läs mer om Bertram Schmiterlöw