ART / Lithographs / Litographs 10717153
nr 1071 7153
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
2 pieces, Bruno Karlsson (b. 1927), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 35x50, en saknar glas,
LITOGRAPHS, 2 st. Bruno Karlsson (f. 1927), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 35x50, en saknar glas
Monday November 28 2016
at 18:03:17
Bruno Karlsson
Read more about Bruno Karlsson