ART / Lithographs / Litograph in colors 7618570
nr 761 8570
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Max Bilde, -77, Épreuve d'artiste (artist proof), subject size: 60x45,
Max Bilde, -77, EA (konstnärens exemplar), motivets mått: 60x45
300
SEK 200
Monday May 28 2012
at 17:01:35
25/5 12:47:31
150 kr
28/5 09:19:41