ART / Oil paintings / Oil painting 12354399

nr 1235 4399

OIL PAINTING

Gösta Melin, Hav, signed. 1946. Oil on panel, 22x26,

Gösta Melin, Hav, signerad. 1946. Olja på pannå, 22x26

600

SEK 200

Monday February 18 2019
at 18:41:42