KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528337

nr 1552 8337

Emil Hellbom

(1895-1969), Sverige

Oljemålning, Gamla Stan. Signerad. Olja på pannå, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 56x48 cm

Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 juli 2023
kl 20:55:28

17/7 18:26:40 1      100 kr
17/7 20:22:52 2      Vinnande bud

Emil Hellbom

Läs mer om Emil Hellbom