MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Cornice 11482383

nr 1148 2383

CORNICE

rococo style, length: 295 cm,

rokokostil, längd: 295 cm

Condition: slitage, skador

SEK 100

Monday December 4 2017
at 20:58:17

4/12 18:29:18 1      Vinnande bud