ART / Lithographs / Giclée 13316001
nr 1331 6001
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Jan Rufelt (b. 1956), Sweden. "Mansion". Signed, numbered 39/50. Unframed. Subject: 60x44 cm,
Gicléetryck, "Mansion". Signerad, numrerad 39/50. Oramat löst blad. Motivet: 60x44 cm
Jan Rufelt, Swedish painter born 1956.
Withdrawn
Monday June 1 2020
at 18:23:02