KONST / Litografier / Färglitografi 17004414
nr 1700 4414
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Signerad, numrerad 106/360, "Duel at sea". Färglitografi, bildmått: 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 82x59 cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:56:22
1.100 kr
1.500 kr