KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12211264

nr 1221 1264

Jenny Nyström

(1854-1946), Sverige

Akvarell, Flicka, signerad. 14x11

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 3 december 2018
kl 19:35:46

1/12 23:45:11 1      Vinnande bud

Jenny Nyström

Läs mer om Jenny Nyström