MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 5508621
nr 550 8621
Fåtölj
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 november 2008
kl 16:11:19
31/10 16:13:17
100 kr
3/11 14:33:18