KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13724355

nr 1372 4355

Blandteknik

Erik Axel Liss Sidén, "Skepp som mötas", Signerad. Motivet: 42x29 cm

måndag 18 januari 2021
kl 20:11:28