KONST / Oljemålningar / Olja / akryl 13535352

nr 1353 5352

Attila Balla

(f. 1959), Ungern

Olja / akryl, Komposition. Signerad, daterad -90,80x58 cm

(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 18:57:48

Attila Balla

Läs mer om Attila Balla