FURNITURE / Tables / Smoking table 16795070
nr 1679 5070
SMOKING TABLE
med skiva av spegelglas, Empirestil. Diameter: 59 cm, height: 75 cm,
med skiva av spegelglas, Empirestil. Diameter: 59 cm. Höjd: 75 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 900
Monday February 17 2025
at 20:12:36
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr