ART / Oil paintings / Oil painting 17514445
nr 1751 4445
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, dated 2015. Vietnam, stadsbild. Oil on canvas, 139x79,
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 2015. Vietnam, stadsbild. Olja på duk, 139x79, oramad
700
SEK 300
Monday December 15 2025
at 20:39:02
10/12 00:16:40