MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 10403342
nr 1040 3342
Kökspall
1950-tal
Kondition: slitage, skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 maj 2016
kl 18:26:19
100 kr
150 kr