FURNITURE / Chairs and Stools / Corner chair 15126146
nr 1512 6146
CORNER CHAIR
19th century. Height: 81 cm, wear.
1800-tal. Höjd: 81 cm
Condition: slitage
SEK 250
Monday December 19 2022
at 18:27:47
100 kr
150 kr
200 kr