ART / Oil paintings / Oil painting 12988526

nr 1298 8526

OIL PAINTING

Kopia efter Nils Forsberg, 'En hjältes död', Signerad Sjöberg. Oil on canvas, 90x123 cm,

Kopia efter Nils Forsberg, "En hjältes död", Signerad Sjöberg. Olja på duk, 90x123 cm

Condition: skadad

700

SEK 700

Monday December 16 2019
at 19:47:56