ART / Lithographs / Litograph 6172520
nr 617 2520
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002). Sign. 30/125 39x30,
LITOGRAPH (F), Oscar Reutersvärd (1915-2002). Sign. 30/125 39x30
600
SEK 600
Monday December 21 2009
at 19:43:23
20/12 19:50:30
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd
Signe Persson-Melin (f. 1925)