ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell 4057772
nr 405 7772
Akvarell
Lenght: ()
signerad. 'Naken gosse' 42x21
100
SEK 700
Monday April 10 2006
at 16:00:00
150 kr
250 kr
400 kr
550 kr
650 kr