KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948261

nr 1294 8261

Carl Delden

(f. 1906), Sverige

Oljemålning, Marin. Signerad. Olja på pannå, 32x64 cm

Carl Delden, född 1906 i Söderköping, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 2 december 2019
kl 19:40:52

Carl Delden

Läs mer om Carl Delden