KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 7954711

nr 795 4711

Kopparstick

1700-tal, sjöslag, motivets mått: 30x39

Kondition: fuktfläckar

Utrop:

1.200 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 december 2012
kl 19:42:28

2/12 18:09:07 1      Vinnande bud