MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatullskåp 12396326

nr 1239 6326

Schatullskåp

1920-tal, björk. Bredd: 70. Djup: 42 cm. Höjd: 82 cm, nyckel

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 4 mars 2019
kl 18:46:00