ART / Lithographs / Litograph in colors 12769147
nr 1276 9147
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Signed. Ej numrerad, sheet: 43x28,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad. Ej numrerad, bladets mått: 43x28 cm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
800
SEK 600
Monday September 23 2019
at 18:07:39
22/9 19:44:26
500 kr
23/9 18:02:39