ÖVRIGT / Speglar / Spegel 3272481
nr 327 2481
1800-tal, Rokokostil, förgylld, H.67
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 september 2004
850 kr
600 kr
650 kr
750 kr
800 kr