KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 16704277

nr 1670 4277

Lars Rading

(1954-1993), Sverige

Collage, Signerad, daterad 1986, pensel, oramad, 20x19 cm

Lars Rading, svensk bildkonstnär född i Helsingborg 1954, död 1993.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

lördag 21 december 2024
kl 19:25:03

19/12 21:06:12 1      Vinnande bud

Lars Rading

Läs mer om Lars Rading