KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 16704277
nr 1670 4277
Lars Rading
(1954-1993), Sverige
Collage, Signerad, daterad 1986, pensel, oramad, 20x19 cm
Lars Rading, svensk bildkonstnär född i Helsingborg 1954, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
lördag 21 december 2024
kl 19:25:03
19/12 21:06:12
Lars Rading
Läs mer om Lars Rading