ART / Etchings etc / Etchings 13249277
nr 1324 9277
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
3 pcs. Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. 'Flugsvamp I', 'Fiske', 'Man på bord'. Coloured. Signerade och numrerade 1/100, Oramade lösa blad. Sheet: 27, 5x21, 5 cm,
ETCHINGS, 3 st. "Flugsvamp I", "Fiske", "Man på bord". Kolorerade. Signerade och numrerade 1/100, Oramade lösa blad. Bladets mått: 27,5x21,5 cm
700
SEK 900
Monday May 4 2020
at 19:26:33
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander