ART / Lithographs / Litograph in colors 11955243
nr 1195 5243
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. Signed, dated 1972, numrerad, 176/260. Subject: 54x87 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, daterad 1972, numrerad, 176/260. Motivet: 54x87 cm
1500
SEK 1000
Monday August 6 2018
at 19:55:09
1/8 11:17:29
6/8 19:48:46
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe