KONST / Litografier / Fotolitografi 14346516
nr 1434 6516
Jörgen Zetterquist
(f. 1928), Sverige
Fotolitografi, Signerad, numrerad 96/100, daterad 72. Bildmått: 59x42cm, yttermått inklusive ram: 73x55cm
Jörgen Zetterquist, svensk målare född 1928 i Arvika.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:15:59
26/11 00:32:46
Jörgen Zetterquist
Läs mer om Jörgen Zetterquist