FURNITURE / Chairs and Stools / Stools 13914353
nr 1391 4353
STOOLS
4 pcs. Height: 60cm, wear, damages.
4 st. Höjd: 60cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 450
Monday April 19 2021
at 19:38:13
200 kr
150 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr