ART / Lithographs / Portfolio 8985277
nr 898 5277
Else-Maj Johansson
(f. 1935), Sverige
graphic art, 5 pcs, Else Maj Johansson, 250 upplaga, sheet: 32x42, 5,
PORTFOLIO, grafiska Blad, 5 st, Else Maj Johansson, 250 upplaga, bladets mått: 32x42, 5
Else-Maj Johansson, Swedish painter, born 1935.
600
SEK 100
Monday June 2 2014
at 18:28:11
29/5 19:30:15
Else-Maj Johansson
Read more about Else-Maj Johansson