KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12398485

nr 1239 8485

Lars Norrman

(1915-1979), Sverige

Blandteknik, Kvinna, Tahiti, signerad. 52x17

Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 4 mars 2019
kl 19:49:34

Lars Norrman

Läs mer om Lars Norrman